Kontakt

herb Lang Team


Lang Team Sp. z o.o.
ul. Pachnąca 81
02-792 Warszawa
Tel. + 48 22 649 24 91 lub 96
fax. + 48 22 649 24 98
sekretariat@langteam.com.pl

 

 

 

 

Czesław Lang - Dyrektor Generalny sekretariat@langteam.com.pl
Agata Lang - Z-ca Dyr. Generalnego agata.lang@langteam.com.pl
Adam Siluta - Prezes, Dyrektor Marketingu adam.siluta@langteam.com.pl
Beata Siluta - Z-ca Dyr. Marketingu beata.siluta@langteam.com.pl
Elżbieta Lang - Dyr. ds. Mediów e.lang@langteam.com.pl
Joy Olech  - Z-ca Dyr. ds. Mediów joy.olech@langteam.com.pl
Michał Zieliński - Specjalista ds. Marketingu m.zielinski@langteam.com.pl
Lech Piasecki - Sprawy organizacyjne lech.piasecki@langteam.com.pl
Justyna Kisiel - Sprawy organizacyjne justyna.kisiel@langteam.com.pl
Anna Winogrońska - Dyrektor ds. zakwaterowania hotele@langteam.com.pl
Izabela Zawadzka - Główna Księgowa finanse1@langteam.com.pl
Katarzyna Komorowska - Księgowa finanse2@langteam.com.pl
Anna Jagiełło - Księgowa finanse3@langteam.com.pl
Janusz Siluta - Szef nadzoru technicznego siluta_janusz@interia.pl
Dariusz Maląg – Spiker dariusz.malag@langteam.com.pl 
Janusz Stejblis - Sędzia koordynator janusz.es@wp.pl
Biuro prasowe press@langteam.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY
al. Św. Anny 12 55-050 Sobótka
wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszeń pod numerem KRS 000332160

kssleza@gmail.com






Przemysław BEDNAREK 
KS Ślęża Sobótka
697 707 504

   Dyrektor Mistrzostw Polski

Elżbieta MIKOŁAJCZAK
665 072 655

  Biuro zawodów, kontakt z sędziami, zgłoszenia

Karolina BEDNAREK
533 750 822

  Koordynator organizacyjny, wyniki, dekoracje 
Piotr PAWŁOWSKI
792 636 401
  Koordynator zabezpieczenia trasy wyścigu
     
Krzysztof RADECKI
697 151 449
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu - samochody funkcyjne